Gorąco polecamy tor treningowy OCRGym. Dzięki świetnym przeszkodom rodem z polskich i zagranicznych biegów oraz lokalizacją w pobliżu lasu i ścieżek biegowych można tu zrobić kompleksowy trening przygotowujący do zawodów OCR. Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy sprawiają, że treningi nie są nudne, a miejsce dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący jak i doświadczeni zawodnicy. Co ważne, OCRGym stale rozwija swój tor obserwując biegi krajowe i zagraniczne, dzięki czemu wkrótce żadna przeszkoda, którą można spotkać podczas zawodów nie będzie zaskoczeniem. Jeśli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z biegami przeszkodowymi lub chcesz się do nich lepiej przygotować wpadaj na OCRGym, nie będziesz zawiedziony. Wataha Grupa Treningowa

WATAHA

OCR Gym – Prawdziwy raj przeszkód w którym każdy czuję się jak duże dziecko na placu zabaw. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z przeszkodami, czy jesteś prawdziwym weteranem. OCR Gym to kompleksowe miejsce treningowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowana kadra trenerów nauczy Cię wszystkich niezbędnych umiejętności do poradzenia sobie z Twoimi pierwszymi zawodami oraz przygotuję Cię pod najtrudniejsze biegi z przeszkodami w Polsce. Czeka na Was kilkanaście konstrukcji, które sprawdzą Waszą siłę, technikę, zręczność i precyzje. Zaczynając od podstawowych trudności jak równoważnia, zasieki czy worki z piaskiem. Kończąc na lataniu między drążkami, wspinaniu się na kilkumetrowego komandosa i przechodzeniu czteroetapowego multirigu. Atmosfery tego magicznego miejsca niestety nie da się już opisać słowami. Polecam przez duże P Przyjdź, sprawdź się i podejmij wyzwanie!

Wojtek Wojtyszyn - Ape Runner

„Gdy tylko dowiedziałem się o tym, że otwarty zostanie we Wrocławiu tor do biegów przeszkodowych, nie zastanawiałem się długo. Będąc na miejscu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że będzie to stałe miejsce moich treningów. Tor jest świetnie wyposażony, nad bezpieczeństwem czuwają świetni trenerzy, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w biegach OCR i szkolą tych, którzy mają przed sobą pierwszy start lub są przeszkodowymi wymiataczami. Dzięki nim zrobiłem ogromny krok do przodu i wszedłem na wyższy poziom swoich umiejętności! Tor OCRGym to przeszkody, jakie spotykamy na zawodach i kompetentni ludzie, którzy wprowadzą cię w ich świat. Wszystko z uśmiechem i w rodzinnej atmosferze.”


Kuba Kazuła

„OCR GYM to miejsce dla każdego sportowca, który zakochał się w tym pięknym sporcie jakim są biegi z przeszkodami. Znajdujący się nieopodal Wrocławia tor posiada wiele ciekawych przeszkód, które bez wątpienia nie odbiegają poziomem trudności od zastosowanych na zawodach. Malownicza lokalizacja w otoczeniu natury. Tor jest dostępny dla każdego. Można bez problemu umówić sie na trening zorganizowany jak również indywidualnie. Zawsze panuje świetna atmosfera. Trenerzy to ludzie z pasją, a ćwiczący tam zawodnicy doradzają i pomagają sobie na wzajem. Bez wątpienia polecam to miejsce.”


Brązowy Drużynowy Medalista Mistrzostwa Świata OCR¬ - Tomasz Danielkiewicz

„OCR Gym jako miejsce treningowe mogę polecić z czystym sumieniem. Znajdziecie tam przeszkody, z którymi przychodzi Wam się mierzyć na Barbarian Race, Survival Race czy Runmageddonie. Nad wszystkim czuwają wysokiej klasy trenerzy, z którymi żaden trening nie jest ani nudny, ani monotonny. Tereny otaczające plac na którym znajduje się OCR Gym idealnie sprzyjają kształtowaniu wytrzymałości siłowej i biegowej. Lasek, pagórki, trudny do pokonania teren. Bieganie z workiem wchodzi na zupełnie inny level, jeśli biega się w ciężkich warunkach. Na miejscu można stanąć twarzą w twarz z bardzo wysoką ścianką, długimi równoważniami, zasiekami, multi rig’ami, schodami i wieloma innymi przeszkodami. Ręce same bolą od patrzenia na niektóre konstrukcje, ale warto zmierzyć się z nimi i stawić im czoła”


Agata Pietroszek

„Przeszkodowy świat nie jest mi obcy. Widziałem i trenowałem w wielu miejscach. Wciąż w Polsce brakuje torów z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście OCR GYM wychodzi naprzeciw zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Ci drudzy mają trudniej, bo żeby się rozwijać muszą piąć się cały czas w górę. WATAHA stworzyła teren na miarę europejską, jak nie światową! Wychodzą Nam zawodnikom na przeciw, tworzą coraz to nowsze konstrukcje, podnoszą poprzeczkę, żebyśmy mogli rozwijać się z każdym treningiem. Na dodatek całość otacza teren w sam raz do biegania. Jeżeli tylko jestem we Wrocławiu to wpadam na OCR GYM! Moja ocena: 5+ „


Biegowy_świr (Kacper Kąkol)

„Ogromnym plusem OCR Gym są profesjonalne przeszkody oraz profesjonalni zawodnicy prowadzący treningi. Zawsze służą radą i pokażą jak szybko i sprawnie pokonać przeszkodę. Klimat jest zawsze przyjazny- w końcu wszyscy jesteśmy OCRową rodziną!”


Marcin Czarnecki

„OCRGym czyli miłość od pierwszego wejrzenia! Kiedy pierwszy raz na żywo zobaczyłem to przeszkodowe El Dorado czułem się tak oszołomiony, jakbym dostał strzała prosto w szczepionkę. Byłem pobudzony jak bezdomny kundelek w mięsnym. Taki duży teren nadziany przeszkodami i to wszystko dla mnie? Poza tym ujęła mnie świetna atmosfera na treningu i jeszcze świetniejsi ludzie. Jestem oddanym wyznawcą i z niecierpliwością czekam na kolejne wizyty we Wrocławiu.”


Szumny OCR

„OCR Gym to jeden z lepszych torów przeszkodowych w Polsce! W jednym miejscu możemy potrenować to, co czekać nas będzie na zawodach i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - od tradycyjnych przeszkód po trudniejsze, rodem z Mistrzostw Europy. Można skutecznie spompować łapy, a to wszystko w cudownej atmosferze i pod czujnym okiem trenerów. „


Koksik_biega

„Jeden z najlepszych Centrum Treningowych przygotowujących do biegów z przeszkodami, świetne konstrukcje i można by rzec, ze każda przeszkoda która sprawia mniej lub więcej problemów w jednym miejscu. Świetnie prowadzone treningi dla początkujących oraz tych średniozaawansowanych przez trenerów z pasja. Najlepsze jest, to że OCRGym cały czas się rozwija. Polecam każdemu przeszkodowemu maniakowi treningi w tym miejscu!”


Zibo OCR Coach