Cennik karnety

Cennik

Karnet miesięczny: 150zł
Karnet 3-miesięczny: 300zł
Karnet roczny*: 600zł

Wejście pojedyncze: 30zł

*Karnet roczny jest sprzedawany tylko z datą ważności do 31 sierpnia 2023 roku. Można kupić ten karnet o dowolnej porze, ale może się okazać, że jego ważność będzie krótsza niż rok.

Co daje karnet?

  • dostęp do toru 24h na dobę
  • możliwość udziału w treningach zorganizowanych (z wyłączeniem treningów specjalnych, na których obowiązuje dodatkowa opłata)
  • bycie członkiem grupy na messengerze do której należą inni posiadacze karnetów i możliwość umawiania się na wspólne treningi oraz wymianę wiedzy

Jak kupić karnet?

Jeśli nie trenowałaś lub nie trenowałeś do tej pory na torze przeszkód OCR Gym, to zanim kupisz karnet chcielibyśmy, spotkać się z Tobą na treningu wprowadzającym. Na tym treningu poznasz podstawy OCR i zdecydujesz, czy karnet, jest tym, czego chcesz. Karnet daje możliwość samodzielnego korzystania z toru 24h na dobę, zależy nam, żeby osoby decydujące się na karnet miały już na tyle umiejętności, żeby mogły trenować same. Zastrzegamy sobie prawo do nie sprzedania karnetu jeżeli, uznamy, że ktoś potrzebuje wziąć udział w jeszcze paru treningach, żeby uzupełnić podstawy.

Jeśli już znasz nasz tor i trenowałeś tutaj oczywiście możesz kupić karnet i trenować samodzielnie.

Jeśli jesteś gotowa lub gotowy na karnet to wypełnij wniosek poniżej oraz skontaktuj się z nami przez messengera:

KARNET – FORMULARZ